Úvod do metódy fraktálnej kresby v Hlohovci

15.02.2020

Priatelia,

pozývam Vás do Hlohovca na workshop Fraktálnej kresby - Autoportrét duše, kde nakreslíte svoju prvú "iniciačnú" kresbu - autoportrét duše a prostredníctvom línie a farby získate informácie o svojom vnútornom stave. Po prvýkrát budete mať možnosť "vidieť" seba a svoju dušu. Po ukončení kreslenia "iniciačnej" kresby sa naučíte kresliť korekčné (terapeutické) kresby a po workshope budete pripravení kresliť vlastný fraktálny cyklus.

Počas kreslenia a vyfarbovania ( podľa pravidiel metódy) sa myšlienky na krátko zastavia, otvárame sa tvorivému potenciálu v sebe a vtedy máme pocit, že všetky problémy sú riešiteľné.

Na workshope Autoportrét duše máte možnosť spoznať Fraktálnu kresbu podľa uľahčeného programu, tzv. intuitívny cyklus, ktorý slúži na spoznávanie, je terapeutický, ale zároveň nenáročný a dá sa s ním ľahko pracovať s deťmi, v školách a s ľuďmi, ktorí nie sú pripravení ísť podľa náročnejšieho tzv. pokročilého programu, ktorým si mali možnosť prejsť tí, ktorí, už absolvovali cyklus 8 alebo 21 kresieb. 

Ak by si niekto chcel metódu iba vyskúšať a nie je rozhodnutý absolvovať celý workshop, je možnosť, aby prišiel len na prvé dve hodiny. Potom, ak metóda zaujme, môže zostať do konca.

Termín a čas konania : Sobota, 15. februára 2020, 10:00 - 16:00 hod.

Miesto konania : Hlohovec 

Prihlásiť sa môžete cez  kontaktný formulár

Viac info na facebooku a na 0905 323 937.