Fraktálna kresba pre konkrétnu životnú úlohu v Bratislave

21.03.2020

Každodenne sa stretávame s bežnými životnými úlohami a problémami, ktoré často nevieme ako, alebo nemôžeme aktuálne riešiť, a týkajú sa napr: partnerských vzťahov, manželských vzťahov, rodiny, pracovných vzťahov, majetkovej situácie, nového zamestnania, financií, predaja alebo kúpy...
Po nakreslení malého alebo veľkého cyklusu kresieb, ktorý sa robí pre zlepšenie celkového stavu človeka - môžete robiť kresby so zámerom riešenia, konkrétnej, pre toho čo kreslí jeho životne dôležitej témy.
Môže biť v rôznych oblastiach: zdravia, rodiny, práce, medziľudských vzťahov, riešenie otázky bývania, manželstva, financií,...
Obsah Semináru: Na seminári sa naučíte ako sa zadáva konkrétna téma - úloha, aké sú pravidlá kompenzácie, aké sú a koľko trvajú cykly, typy a ich technológia, spôsob kreslenia, ktorými farbami sa farbia.
Seminár je vhodný pre skúsenejších terapeutov, ktorí pracujú individuálne so svojimi klientmi a samozrejme je vhodný aj pre osobný rast a rozvoj.

Všetkým tím, ktorí majú za sebou diagnostickú fraktálnu kresbu a aspoň 5 kresieb korektívnej terapeutickej (aspoň skrátený cyklus). 

Termín a čas konania : Sobota, 21. marca 2020, 10:00 - 18:00 hod.

Miesto konania : Bratislava, Ondavská 7, 2.poschodie (budova hotela Blue) 

Prihlásiť sa môžete cez  kontaktný formulár

Viac info na facebooku a na 0905 323 937.